ВП/ВС: Коли договір визнається укладеним

Велика Палата Верховного Суду висловилась щодо підстави для визнання договору укладеним.

Детальніше...

Змінено поштову адресу Касаційного цивільного суду

З 5 липня функціонує нова поштова адреса КЦС ВС. Про це повідомила прес-служба установи.

Детальніше...

Звіт про оцінку майна не може бути визнаний судом недійсним

Велика Палата Верховного Суду роз'яснила, що звіт з оцінки майна є документом, який фіксує дії суб'єкта оціночної діяльності - суб'єкта господарювання з оцінки майна, що здійснюються ним в певному порядку і які спрямовані на виконання його професійних обов'язків.

Детальніше...

Справи щодо переведення приміщення у нежитловий фонд належать до юрисдикції адмінсудів

У судах розглядався спір щодо відмови у наданні дозволу на переведення власного житлового приміщення у нежитлове через розробку проекту та здійснення реконструкції об’єкта під магазин промислових товарів.

Детальніше...

Зміна цільового призначення земельної ділянки у 2018 році

Відповідно до українського законодавства, а саме: п. 3 ст. 20 Земельного кодексу України, власники земельних ділянок можуть змінити їхнє цільове призначення за власною ініціативою.

Детальніше...

Розміщення реклами на стовпах офіційно заборонено

Верховна Рада прийняла зміни до Закону «Про рекламу», які заборонили розміщення реклами на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (в тому числі опорах) зовнішнього освітлення.

Детальніше...

Рішення атестаційної комісії про невідповідність займаній посаді для звільнення працівника є недостатнім

Верховний суд вказав про те, що недостатність кваліфікації працівника для його звільнення необхідно доводити на основі сукупності об'єктивних даних, причому, рішення атестаційної комісії мають підтверджувати й інші докази.

Детальніше...

Особливості спадкування землі (ВІДЕО)

У рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» Мін'юст випустив черговий відеоролик, присвячений визначенню долі земельної ділянки в разі відсутності спадкоємців або не звернення спадкоємців, зокрема порядку спадкування та визнання спадщини відумерлою.

Детальніше...

Відшкодування шкоди внаслідок падіння дерева

Через падіння сухого гілля з дерева був пошкоджений скляний люк припаркованого автомобіля на суму збитків більше 21 тисячі гривень. Про цей випадок особа повідомила свою страхову компанію та поліцію.

Детальніше...

Нові правила розрахунків у чеках

З 1 липня Нацбанк припинив випускати у готівковий обіг монети номіналами 1, 2, 5 і 25 копійок. Причина – втрата цими монетами своєї купівельної спроможності і невиправдана різниця між ціною виготовлення та номінальною вартістю. За прогнозами НБУ, це скоротить витрати держави на карбування і забезпечення грошового обігу більше ніж на 90 млн грн./рік.

Детальніше...