Запропоновано ще один варіант реформи юридичної освіти

Альтернативний законопроект «Про юридичну освіту і юридичної професії» (№ 7147-1) вже в Парламенті.  Його авторами стали народні депутати Сергій Ківалов, Віталій Курило і Олександр Співаковський.

Електромобілі можуть звільнити від акцизу та ПДВ на 5 років

У Верховній Раді пропонують зменшити податкове навантаження при ввезенні електромобілів в Україну.

Медреформа прийнята: що ухвалили у ВР

Народні депутати прийняли Закон «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» (законопроект № 6327).

Що є вирішальним для припинення права на частку у спільній власності

Право особи на частку у спільному майні може бути припинене за рішенням суду на підставі позову інших співвласників за певних умов, які передбачені статтею 365 ЦК України.

Особи, старші за 45 років, отримали привілеї на роботу

Працедавців зобов’язали брати на роботу працівників, старших за 45 років. Уряд запровадив відповідні квоти для забезпечення старших українців робочими місцями.

Судова практика: строк не вважається пропущеним, якщо документи відправлено засобами зв’язку до його закінчення

У судах розглядалась справа про стягнення заборгованості з особи на користь підприємства. Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, компанія подала апеляційну скаргу в межах строку на апеляційне оскарження. Однак апеляційний суд залишив скаргу без руху через несплату судового збору та надав 5-денний строк для усунення виявлених недоліків.

Пільгу на сплату земельного податку можуть скасувати

У Верховній Раді України зареєстрували новий законопроект, який скасовує пільги при сплаті земельного податку окремих категорій громадян.

Розпочато роботу над Містобудівним кодексом

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України приступило до роботи над Містобудівним кодексом. Новий кодекс об'єднає в один комплексний документ норми, що регулюють будівельну діяльність. Зараз вони містяться в 7 законах та в більш ніж 50 підзаконних актах. Зазначимо, окремі містобудівні кодекси є в багатьох країнах світу.

У банк можна подавати документи без печатки

Клієнти банків, що бажають здійснити валютні операції, можуть не завіряти печаткою подані для цього документи. Відтепер достатньо підпису керівника компанії.