Подавати протипожежну декларацію можна онлайн

Суб'єкти господарювання зможуть подати документи на реєстрацію декларації відповідності вимогам протипожежної безпеки в режимі онлайн в будь-який зручний час в режимі 24/7.

licensiiЗміни до Порядку надання та реєстрації декларації з питань пожежної безпеки внесені постановою Кабміну від 14 лютого.

Електронна послуга вже доступна на порталах https://www.kmu.gov.ua/ua/services та https://e-services.dsns.gov.ua/ Електронні форми документів передбачають автоматичну перевірку та підказки, що значно мінімізує ризик допущення помилок при їх заповненні.

Крім введення послуги, також створений єдиний електронний реєстр, в якому будуть зберігатися дані про всі надані декларації.

Голова ДСНС Микола Чечоткін під час презентації нового сервісу зазначив, що однією з головних новацій є те, що підприємство отримає можливість отримувати адміністративні послуги, що надаються службою, дистанційно в електронному вигляді. 

Втім, ця послуга потрібна не лише підприємцям, яким вона спростить документну роботу. Реєстр буде відкритий для громадськості, а отже можна буде перевірити, чи задекларував суб’єкт господарювання відповідність свого об’єкта вимогам протипожежної безпеки, хто відповідальний за безпеку, де придбано протипожежне обладнання тощо.

Також зверніть увагу - з моменту набрання чинності Постановою № 80 відповідну декларацію потрібно подавати за новою формою.

Наступна адміністративна послуга, яка буде доступна в електронному вигляді найближчим часом – це отримання ліцензій на виконання робіт протипожежного призначення. Наразі завершується робота щодо підготовки персоналу.