Право на розслідування нещасного випадку на роботі

При настанні нещасного випадку на виробництві постраждалий має право на повідомлення компетентних органів про такий випадок та проведення відповідного службового розслідування. Однак що робити, якщо працедавець замовчує цей інцидент та відмовляється організовувати розслідування?

44Ваші кроки мають бути наступними:

1. Підготувати заяву із вказаними – датою, часом, обставинами нещасного випадку та проханням створити комісію з метою розслідування даного випадку.

2. Підписати цю заяву у керівника підприємства або іншої особи, уповноваженої на прийом такої кореспонденції. Копії документу, яка лишається у вас, повинна містити дату, підпис особи, яка отримала, та підтвердження факту отримання.

Якщо вашу заяву відмовляються приймати, ваш вихід – відправити її рекомендованим або цінним листом з повідомленням про вручення.

3. Звернутися до медичного закладу з повідомленням про отримання травм під час виконання службових обов’язків. Цей заклад зобов’язаний протягом доби повідомити про вас – робочий орган Фонду соціального страхування (за місцезнаходженням підприємства або місцем нещасного випадку), територіальний орган Держпраці (за місцем нещасного випадку), ваше підприємство.

Якщо роботодавець зволікає і після отримання такого повідомлення, наступний крок – подання скарги на неправомірні дії роботодавця до Головного управління Держпраці (за місцем проживання). В такій скарзі необхідно зазначити інформацію про нещасний випадок та про факт ухилення (зволікання) керівника від створення комісії з розслідування нещасного випадку.

Головне управління Держпраці, після ознайомлення з фактами скарги та за наявності підтверджуючих фактів, видасть припис роботодавцю за формою Н-9 (про необхідність проведення розслідування), який є обов'язковий до виконання.

Якщо і після цього не буде організоване розслідування, потерпілий може захистити свої права, звернувшись за допомогою до юристів та подавши позовну заяву до суду за місцем свого проживання.