Іноземні компанії отримають можливість вести трудові книжки співробітників

Чинним законодавством передбачено, що основним документом про трудову діяльність працівника є його трудова книжка.

trudova knyzhkaВодночас, передбачено, що трудові книжки громадян, які працюють за трудовими договорами у представництвах іноземних компаній і міжнародних організацій, а також співпрацівників міжнародних організацій та інших прирівнених до них іноземців, повинні зберігатися в облдержадміністраціях, а для Києва і Севастополя - в міськадміністраціях.

Більше того, запис, зроблений у трудовій книжці іноземними представництвами, іноземними кореспондентами, співпрацівниками міжнародних організацій та іншими прирівненими до них іноземцями на території України, є недійсним: тільки представники зазначених держорганів можуть вносити туди відповідні записи.

Мінекономрозвитку, нарешті, вирішило змінити такий порядок та запропонувало скасувати відповідний пункт 2.21 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників.

Більше того, проектом запропоновано внести зміни до постанови Кабміну № 301 від 27.04.1993, та чітко вказати, що відповідальність за ведення трудових книжок покладається на представництво іноземного суб'єкта господарювання.

Таким чином, представництва іноземних юридичних осіб отримають можливість самостійного виконання обов’язків, покладених КЗпП України щодо ведення трудових книжок, що, на нашу думку, дозволить усунути одну з багатьох бюрократичних процедур і зменшити регуляторний тиск.

Неофіційний текст проекту розміщений на сайті Мінекономрозвитку і доступний до обговорення.