З 1 жовтня Фонд соцстраху прийматиме електронні заяви

Фонд соціального страхування, відповідно до законодавства України, здійснює фінансування страхувальників у наступних випадках:

socstrahuvannia1. Виплата допомоги у зв'язку з втратою працездатності:

- з тимчасової непрацездатності (у т. ч. через догляд за хворою дитиною);

- у зв'язку з вагітністю та пологами;

- на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві);

2. Виплати постраждалим на виробництві:

- у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю в результаті нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання;

- при тимчасовому переведенні потерпілого на легшу, нижчеоплачувану роботу;

- поховання потерпілого.

Це передбачено Порядком фінансування страхувальників у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат постраждалим на виробництві, затвердженим постановою правління Фонду від 19 липня 2018 року № 12, яка набирає чинності 1 жовтня 2018 року.

Для отримання матеріального забезпечення страхувальник має оформити заяву-розрахунок та передати її до органів Фонду протягом 5 робочих днів з дати прийняття комісією відповідного рішення.

Порядком передбачено також, що таку заяву-розрахунок можна подати в електронному вигляді - із застосуванням ЕЦП. Варто зазначити, що в такому випадку роздрукована заява-розрахунок зберігається у страхувальника. А тому, інформація, внесена страхувальником до заяви-розрахунку, повинна повністю відповідати документам, на підставі яких призначено матеріальне забезпечення та окремі виплати постраждалим на виробництві (членам їх сімей), і бути відображена в реєстрах бухгалтерського обліку. Відповідальність за достовірність даних, наведених у заяві-розрахунку, несе страхувальник.

Ознайомитись з новим Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соцстраху, а також завантажити форму заяви-розрахунку можна за посиланням.