З 11 вересня сплачувати судовий збір потрібно за новими рахунками

З 11 вересня 2018 року діятимуть виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів – повідомляє ДФС.

sudovii zbirТак, 10 вересня 2018 року закінчується граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого старі рахунки ще будуть залишатися активними.

Це означає, що вже 11 вересня кошти, які платники податків сплачуватимуть за старими реквізитами, зараховуватись не будуть і повертатимуться як нез’ясовані надходження. У такому випадку це може мати негативні наслідки для пропуску строку позовної давності.

Зверніть увагу, що окружний адміністративний суд АРК та окружний адмінсуд міста Севастополя не здійснюють правосуддя.  Натомість розгляд їхніх справ забезпечують Київський окружний адміністративний суд та Окружний адміністративний суд м. Києва відповідно.

Нагадаємо, що з 2 липня змінилися платiжнi реквiзити для перерахування судового збору. Тому наполегливо рекомендуємо усім платникам судового збору перед його сплатою перевіряти реквізити на сайті відповідного суду. Здійснити це можна за посиланням.

Читайте за темою: Процедура повернення помилково сплаченого судового збору