З водієм не можна укласти договір про повну матеріальну відповідальність

Як свідчить практика, власники підприємств або уповноважені органи іноді вдаються до порушень законодавства, намагаючись примусити співробітників відповідати за збитки в більшому розмірі, ніж передбачено чинним законодавством.

materialna vidpovidalnistВ одній із показових справ, яка цього року розглядалась судами усіх трьох інстанцій, підприємство звернулось до суду з позовом до водія, з яким було оформлено договір про повну матеріальну відповідальність,  з вимогою відшкодувати заподіяну шкоду. На думку підприємства, водій заповнював лише частково шляхові листи, не враховував зменшення норми витрати пального, що спричинило незаконне списання цього пального.

Рішеннями судів перших двох інстанцій підприємству було відмовлено у задоволенні позовних вимог на тій підставі, що водій не належить до категорії працівників, з якими згідно ст. 135-1 КЗпП України може бути укладений договір про повну матеріальну відповідальність. Мало значення й те, що підприємством було пропущено строк в один рік з дня виявлення заподіяної працівником шкоди, встановлений ч. 3 ст. 233 КЗпП України.

КЦС Верховного суду рішення судів попередніх інстанцій підтримав. Крім того, ВС нагадав, що за ст. 135-1 КЗпП України письмові договори про повну матеріальну відповідальність можуть бути укладені підприємством, установою, організацією з повнолітніми працівниками, які займають посади або виконують роботи, безпосередньо пов'язані із зберіганням, обробкою, продажем (відпуском), перевезенням або застосуванням у процесі виробництва переданих їм цінностей. Перелік таких посад і робіт, а також типовий договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність затверджує КМУ.

Відповідно до відповідного Переліку (затвердженого ще постановою ДК СРСР з праці від 28.12. 1977 № 447/24) водій до категорії працівників, з якими може бути укладений такий договір, не належить.

Таким чином, на спірну ситуацію поширюються правила про відповідальність працівника у розмірі прямої дійсної шкоди, але не більше середнього місячного заробітку (постанова ВС/КЦС від 29.01.18 у справі № 743/1641/15-ц)