Санкції за порушення трудового законодавства (Інфографіка)

Головне управління ДФС у Київській області звернуло увагу підприємців на важливість ведення прозорого,  соціально відповідального бізнесу, який не використовує  тіньових схем оплати праці та чесно виконує свої зобов’язання перед державою та суспільством. 

Натомість, недобросовісні роботодавці, що використовують працю неофіційно працевлаштованих громадян, ризикують отримати чималі штрафи за кожного неоформленого працівника.

Публікуємо таблицю штрафів:

Величина санкцій за порушення трудового законодавства

Вид порушення

Штраф у МЗП

(мінімальних заробітних плат, з 01.01.18 мзп становить 3723 грн.)

Штраф

(сума)

Допуск неоформленого працівника до роботи

(в т.ч. якщо оформлений на неповний день, а працює весь день)

30

111690 грн.

(за кожного робітника)

Виплата заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску та податків

30

111690 грн.

(за кожного робітника)

Порушення встановлених державою гарантій оплати праці

10

37230 грн.

(за кожного робітника)

Недотримання пільг і гарантій, встановлених спеціальними законами ( «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»)

10

37230 грн.

(за кожного робітника)

Порушення термінів виплати заробітної плати та інших платежів (більше ніж за один місяць)

3

11169 грн.

Виплата заробітної плати та інших платежів не в повному обсязі

3

11169 грн.

Інші порушення вимог законодавства про працю (ненадання відпустки, невірне ведення табеля і т.д.)

1

3723 грн.

 

straf 0Отже, за порушення трудового законодавства юридичні та ФОП, які використовують найману працю, несуть наступну фінансову відповідальність у таких розмірах:

- 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, це 111 690 грн. (якщо мінімальна зарплата 3723 грн) за порушення у вигляді фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.

- 10 мінімальних зарплат за кожного працівника, це 37 230 грн. (якщо мінімальна зарплата 3 723 грн) за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці (наприклад, за не оплату роботи в нічний час, роботу в вихідний або святковий день, понадурочну роботу та інші питання оплати праці); а також за недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

- 3 мінімальні зарплати, – це 11 169 грн (якщо мінімальна зарплата 3 723 грн) за        порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі.

- 1 мінімальна зарплата (якщо мінімальна зарплата 3723 грн) за порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених вище.

Зверніть увагу також на правильне оформлення наказів про прийняття працівників на роботу, оскільки за у випадку визнання недійсним наказу про прийом працівника на роботу підприємству може загрожувати штраф у розмірі 111 690 грн.Якщо наказ оформлений правильно, але підприємство несвоєчасно повідомило фіскальну службу про прийняття працівника на роботу, то таке порушення коштуватиме підприємству 3 723 грн.

Штрафні санкції застосовує Управління Держпраці на підставі постанови у ході планової чи позапланової перевірки роботодавця. Виконання цих постанов покладається на Державну виконавчу службу.