У напрямку створення нового R&D центру в Україні

Сьогодні. 26 липня, відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи та Директора "Юридичної компанії "Ти і Право" Руслана Ленівського.

"Один пояс, один шлях": українсько-китайський форум стратегічного партнерства!

Обговорили стратегічні питання на українсько-китайському форумі.

Обговорили співпрацю Китаю та Львівського регіону

Зустрілись з Головою Львівської облдержадміністрації Синюткою Олегом Михайловичем.

Міненерговугілля залучатиме міжнародні інвестиції для модернізації енергетики

Про це зазначив Міністр Ігор Насалик під час зустрічі з представниками китайської компанії «Хуавей Україна», в якій взяла участь компанія "Ти і Право".

У спецвипуску "Україна-Китай" надрукований матеріал Руслана Ленівського

11 квітня в залі "Інтерфакс-Україна" Надзвичайний посол Китаю Ду Вей презентував спецвипуск журналу "Україна-Китай", приурочений до 25-річчя дипломатичного партнерства України та КНР.

Обговорили питання інвестиційного клімату в Україні

Президент АО "Компанії "Ти і право" Руслан Ленівський на зустрічі з в. о Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерієм Ярошенко та Заступником Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Устименко Сергієм, в рамках співпраці та покращення інвестиційного клімату в Україні для інвесторів з КНР.

Засідання українсько-азейбаржанськоі робочої групи

31 березня відбулось засідання українсько-азейбаржанськоі робочої групи з питань співробітництва в енергетичній сфері за участю компанії "Ти і Право".

Компанія "Ти і Право" взяла участь в робочій групі в Міненергетики

В Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України за участю компанії "Ти і Право" відбулася робоча зустріч представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та компанії  Sany Heavy Equipment Co Ltd (Китайська Народна Республіка).

Китайсько-українське співробітництво

Сьогодні, 20 січня, за участю компанії «Ти і Право» відбулась зустріч представників державної корпорації CNBM International Corporation Китайської Народної Республіки та Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика

Компанія "Ти і Право" взяла участь у святкуванні річниці дипломатичних відносин України та Китаю

17 січня з нагоди 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин України з Китаєм та Китайського Нового Року – Свята Весни відбулась урочиста зустріч представників китайської та української дипломатії, політики та службовців китайських підприємств в Україні.