Руслан Ленівський представив Україну на міжнародній конференції в КНР

Правові ризики міжнародних інвестицій та способи їх захисту – провідна тема Міжнародної конференції On Legal Risks and Countermeasures of International Investment and Trade, що відбулася 27 та 28 серпня 2018 року в Пекіні.

Детальніше...

Меморандум про співпрацю з China Legal Exchange Center

27 серпня 2018 року відбулося підписання знакового Меморандуму про співпрацю між Групою компаній «Ти і Право» та China Legal Exchange Center у Пекіні.

Детальніше...

Навчальний візит "Ти і право" до ЄСПЛ

20 червня 2018 року представниця Корпорації «Ти і право» Ірина Мечкало взяла участь у навчальному візиті до Європейського Суду з Прав Людини. Метою візиту було детальне ознайомлення із загальною сферою використання статей Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі –Конвенція), організацією діяльності і функціювання ЄСПЛ. 

Детальніше...

Робочо-ознайомчий візит до європейських інституцій

Юристи Компанії «Ти і право» отримали унікальну можливість за підтримки Представництва Ради Європи в Україні відвідати міжнародні інституції, серед яких Європейський суд з прав людини, Рада Європи, Європейський Парламент, Європейська комісія та Рейхстаг, а також безпосередньо поспілкуватись із представниками цих установ.

Детальніше...

Українсько-китайський форум стратегічного партнерства «Один пояс, один шлях»

25 травня 2018 року відбувся вже другий щорічний українсько-китайський форум стратегічного партнерства «Один пояс, один шлях», в якому взяла участь компанія «Ти і право».

Детальніше...

Руслан Ленівський: "Укренерго співпрацюватиме з найбільшим у світі електроенергетичним підприємством"

За юридичної підтримки компанії «Ти і право» 22 травня відбулось підписання знакового Меморандуму про взаєморозуміння між Державним підприємством НЕК «Укренерго» та світовим енергетичним гігантом - китайською компанією China Electric Power Equipment and Technology Co., Ltd.

Детальніше...

ВІКТОРІЯ ЛІСНИЧА: «КИТАЙСЬКА СТОРОНА В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ПІДТВЕРДИЛА, ЩО БАЧИТЬ В НАШІЙ КРАЇНІ ПЕРСПЕКТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ВКЛАДЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ»

Голова Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні та співзасновник юридичної компанії «Ти І Право» Вікторія Ліснича багато років відстоює позицію підприємців, підкреслюючи, що державі передусім необхідно гарантувати безпеку інвестицій і сформувати імідж надійного партнера. Без цього кроку стрімкого фінансового потоку в економіку України чекати не варто. А ось у виборі сфер для інвестування пані Ліснича рекомендує потенційним інвесторам не обмежувати себе і уважніше придивитися до проектів у галузі медицини і фармацевтиці.

Детальніше...

Руслан Ленівський: Реалізація спільних українсько-китайських енергетичних проектів вигідна обом країнам

Свого часу Україна здійснювала поставки енергетичного устаткування до КНР і просувала проекти будівництва та реновації українських ГЕС і ТЕЦ за участі китайських компаній. Останніми роками співробітництво між двома державами в енергетичній галузі відродилось з новою силою. Особливості українсько-китайського партнерства в енергетичній сфері обговорили з Радником Міністра енергетики та вугільної промисловості України, Президентом юридичної Компанії «Ти і Право» Русланом Ленівським.

Детальніше...

Віктор Ющенко: «Завтрашній день України залежить від того, яку стратегію відносин з Китаєм ми сформулюємо сьогодні»

Як країну з потужними фінансовими інвестиційними можливостями, Китай дедалі частіше розглядають на високому рівні в контексті стратегічного партнерства. Про особливості розвитку міждержавних відносин між Україною та Китаєм - у розмові Третього Президента України, відомого економіста, дипломата і політичного діяча Віктора Ющенка та Заслуженого юриста України, який здійснює комплексну юридичну підтримку китайського бізнесу, Руслана Ленівського.

Детальніше...

У Києві презентували третій номер журналу "Україна-Китай"

12 грудня компанія «Ти і право» спільно з Українською асоціацією китаєзнавців та за участі посольства КНР презентували третій випуск журналу «Україна-Китай». Номер присвячено форуму стратегічного партнерства «Один пояс, один шлях».

Детальніше...