У Києві презентували третій номер журналу "Україна-Китай"

12 грудня компанія «Ти і право» спільно з Українською асоціацією китаєзнавців та за участі посольства КНР презентували третій випуск журналу «Україна-Китай». Номер присвячено форуму стратегічного партнерства «Один пояс, один шлях».

Зустріч в Міненергетики з представниками енергетичного сектору Китаю

1 листопада відбулася зустріч в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України Міністра Насалика із представниками енергетичного сектору Китайської Народної республіки – Китайським агентством з атомної енергії (САЕА), CNNC International Limited та China Nuclear Energy Industry Corporation (CNEIC).

Адвокати "Ти і Право" провели лекцію для студентів

31 жовтня адвокати Компанії "Ти і Право" провели лекцію для студентів Національного авіаційного університету на тему "Онлайн-правосуддя".

Зустріч з делегацією Китайського інституту сучасних міжнародних відносин

11 жовтня Президент Компанії «Ти і Право» Руслан Ленівський зустрівся з делегацією Китайського інституту сучасних міжнародних відносин у складі Фена Чжунпіна (віце-президент Китайського інституту сучасних міжнародних відносин), Діна Сяосіна (директора Інституту Євразії КІСМВ); Дуаня Цзюньцзе (наукового співробітника Інституту Євразії КІСМВ) та Є Тяньле (науковим співробітником Інституту Євразії КІСМВ).

Вітаємо КНР з 68-ю річницею заснування!

1 жовтня китайці святкують головне державне свято країни — День утворення Китайської Народної Республіки.

Обмін досвідом з австрійськими колегами

29 вересня 2017 року у Київському Апеляційному Адміністративному Суді відбулась робоча зустріч українських суддів з іноземними колегами.

XI Міжнародна наукова конференція “Китайська цивілізація: традиції та сучасність”

26 вересня 2017 року у стінах КНЕУ відбулась XI Міжнародна наукова конференція “Китайська цивілізація: традиції та сучасність”.

Міненерговугілля продовжує активну співпрацю щодо спільних українсько-китайських проектів в АПК

Поглиблення співпраці в атомно-промисловому комплексі між Україною та Китаєм обговорили під час зустрічі заступниці Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції та керівництва Китайського національного управління з енергетики.

Зустріч з Третім Президентом Віктором Ющенком

Зустрілись з третім Президентом України В. А. Ющенком, знаним економістом та свого часу одним з найкращих банкірів світу.

"Україна-Китай": презентація другого номеру

Українська асоціація китаєзнавців і компанія «Ти і право» презентували другий номер журналу «Україна-Китай», присвячений форуму міжнародної співпраці «Один пояс, один шлях» та стратегічному партнерству між Україною та Китаєм.