Українсько-китайський форум стратегічного партнерства «Один пояс, один шлях»

25 травня 2018 року відбувся вже другий щорічний українсько-китайський форум стратегічного партнерства «Один пояс, один шлях», в якому взяла участь компанія «Ти і право».

Детальніше...

Руслан Ленівський: "Укренерго співпрацюватиме з найбільшим у світі електроенергетичним підприємством"

За юридичної підтримки компанії «Ти і право» 22 травня відбулось підписання знакового Меморандуму про взаєморозуміння між Державним підприємством НЕК «Укренерго» та світовим енергетичним гігантом - китайською компанією China Electric Power Equipment and Technology Co., Ltd.

Детальніше...

ВІКТОРІЯ ЛІСНИЧА: «КИТАЙСЬКА СТОРОНА В ЧЕРГОВИЙ РАЗ ПІДТВЕРДИЛА, ЩО БАЧИТЬ В НАШІЙ КРАЇНІ ПЕРСПЕКТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ВКЛАДЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ»

Голова Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні та співзасновник юридичної компанії «Ти І Право» Вікторія Ліснича багато років відстоює позицію підприємців, підкреслюючи, що державі передусім необхідно гарантувати безпеку інвестицій і сформувати імідж надійного партнера. Без цього кроку стрімкого фінансового потоку в економіку України чекати не варто. А ось у виборі сфер для інвестування пані Ліснича рекомендує потенційним інвесторам не обмежувати себе і уважніше придивитися до проектів у галузі медицини і фармацевтиці.

Детальніше...

Руслан Ленівський: Реалізація спільних українсько-китайських енергетичних проектів вигідна обом країнам

Свого часу Україна здійснювала поставки енергетичного устаткування до КНР і просувала проекти будівництва та реновації українських ГЕС і ТЕЦ за участі китайських компаній. Останніми роками співробітництво між двома державами в енергетичній галузі відродилось з новою силою. Особливості українсько-китайського партнерства в енергетичній сфері обговорили з Радником Міністра енергетики та вугільної промисловості України, Президентом юридичної Компанії «Ти і Право» Русланом Ленівським.

Детальніше...

Віктор Ющенко: «Завтрашній день України залежить від того, яку стратегію відносин з Китаєм ми сформулюємо сьогодні»

Як країну з потужними фінансовими інвестиційними можливостями, Китай дедалі частіше розглядають на високому рівні в контексті стратегічного партнерства. Про особливості розвитку міждержавних відносин між Україною та Китаєм - у розмові Третього Президента України, відомого економіста, дипломата і політичного діяча Віктора Ющенка та Заслуженого юриста України, який здійснює комплексну юридичну підтримку китайського бізнесу, Руслана Ленівського.

Детальніше...

У Києві презентували третій номер журналу "Україна-Китай"

12 грудня компанія «Ти і право» спільно з Українською асоціацією китаєзнавців та за участі посольства КНР презентували третій випуск журналу «Україна-Китай». Номер присвячено форуму стратегічного партнерства «Один пояс, один шлях».

Детальніше...

Зустріч в Міненергетики з представниками енергетичного сектору Китаю

1 листопада відбулася зустріч в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України Міністра Насалика із представниками енергетичного сектору Китайської Народної республіки – Китайським агентством з атомної енергії (САЕА), CNNC International Limited та China Nuclear Energy Industry Corporation (CNEIC).

Детальніше...

Адвокати "Ти і Право" провели лекцію для студентів

31 жовтня адвокати Компанії "Ти і Право" провели лекцію для студентів Національного авіаційного університету на тему "Онлайн-правосуддя".

Детальніше...

Зустріч з делегацією Китайського інституту сучасних міжнародних відносин

11 жовтня Президент Компанії «Ти і Право» Руслан Ленівський зустрівся з делегацією Китайського інституту сучасних міжнародних відносин у складі Фена Чжунпіна (віце-президент Китайського інституту сучасних міжнародних відносин), Діна Сяосіна (директора Інституту Євразії КІСМВ); Дуаня Цзюньцзе (наукового співробітника Інституту Євразії КІСМВ) та Є Тяньле (науковим співробітником Інституту Євразії КІСМВ).

Детальніше...

Вітаємо КНР з 68-ю річницею заснування!

1 жовтня китайці святкують головне державне свято країни — День утворення Китайської Народної Республіки.

Детальніше...