Руслан Ленівський: Реалізація спільних українсько-китайських енергетичних проектів вигідна обом країнам

Свого часу Україна здійснювала поставки енергетичного устаткування до КНР і просувала проекти будівництва та реновації українських ГЕС і ТЕЦ за участі китайських компаній. Останніми роками співробітництво між двома державами в енергетичній галузі відродилось з новою силою. Особливості українсько-китайського партнерства в енергетичній сфері обговорили з Радником Міністра енергетики та вугільної промисловості України, Президентом юридичної Компанії «Ти і Право» Русланом Ленівським.

Детальніше...

Віктор Ющенко: «Завтрашній день України залежить від того, яку стратегію відносин з Китаєм ми сформулюємо сьогодні»

Як країну з потужними фінансовими інвестиційними можливостями, Китай дедалі частіше розглядають на високому рівні в контексті стратегічного партнерства. Про особливості розвитку міждержавних відносин між Україною та Китаєм - у розмові Третього Президента України, відомого економіста, дипломата і політичного діяча Віктора Ющенка та Заслуженого юриста України, який здійснює комплексну юридичну підтримку китайського бізнесу, Руслана Ленівського.

Детальніше...

У Києві презентували третій номер журналу "Україна-Китай"

12 грудня компанія «Ти і право» спільно з Українською асоціацією китаєзнавців та за участі посольства КНР презентували третій випуск журналу «Україна-Китай». Номер присвячено форуму стратегічного партнерства «Один пояс, один шлях».

Детальніше...

Зустріч в Міненергетики з представниками енергетичного сектору Китаю

1 листопада відбулася зустріч в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України Міністра Насалика із представниками енергетичного сектору Китайської Народної республіки – Китайським агентством з атомної енергії (САЕА), CNNC International Limited та China Nuclear Energy Industry Corporation (CNEIC).

Детальніше...

Адвокати "Ти і Право" провели лекцію для студентів

31 жовтня адвокати Компанії "Ти і Право" провели лекцію для студентів Національного авіаційного університету на тему "Онлайн-правосуддя".

Детальніше...

Зустріч з делегацією Китайського інституту сучасних міжнародних відносин

11 жовтня Президент Компанії «Ти і Право» Руслан Ленівський зустрівся з делегацією Китайського інституту сучасних міжнародних відносин у складі Фена Чжунпіна (віце-президент Китайського інституту сучасних міжнародних відносин), Діна Сяосіна (директора Інституту Євразії КІСМВ); Дуаня Цзюньцзе (наукового співробітника Інституту Євразії КІСМВ) та Є Тяньле (науковим співробітником Інституту Євразії КІСМВ).

Детальніше...

Вітаємо КНР з 68-ю річницею заснування!

1 жовтня китайці святкують головне державне свято країни — День утворення Китайської Народної Республіки.

Детальніше...

Обмін досвідом з австрійськими колегами

29 вересня 2017 року у Київському Апеляційному Адміністративному Суді відбулась робоча зустріч українських суддів з іноземними колегами.

Детальніше...

XI Міжнародна наукова конференція “Китайська цивілізація: традиції та сучасність”

26 вересня 2017 року у стінах КНЕУ відбулась XI Міжнародна наукова конференція “Китайська цивілізація: традиції та сучасність”.

Детальніше...

Міненерговугілля продовжує активну співпрацю щодо спільних українсько-китайських проектів в АПК

Поглиблення співпраці в атомно-промисловому комплексі між Україною та Китаєм обговорили під час зустрічі заступниці Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції та керівництва Китайського національного управління з енергетики.

Детальніше...