Меморандум про співпрацю з China Legal Exchange Center

27 серпня 2018 року відбулося підписання знакового Меморандуму про співпрацю між Групою компаній «Ти і Право» та China Legal Exchange Center у Пекіні.

Ruslan Lenivskyy at China Legal Exchange Center.MP4 snapshot 00.34

 China Legal Exchange Center - це сервісна організація, що спеціалізується на міжнародному правовому обміні. Вона була створена в 1984 році як допоміжна громадська установа Китайського правозахисного товариства. Головний офіс знаходиться в Пекіні (Китай). Центр має 5 підрозділів, серед яких - Управління у справах Тайваню, Гонконгу та Макао, Відділ наукових досліджень, Відділ у справах європейського, північноамериканського та тихоокеанського регіонів, Відділ у справах азійського, африканського та латиноамериканського регіонів, Відділ реклами та загальних питань. Генеральним директором Центру є Інь Баоху (Yin Baohu).

Bejing-2018 2

Своїм головним завданням China Legal Exchange Center вбачає проведення програм міжнародного обміну юридичним досвідом задля сприяння правовим дослідженням та здійсненню верховенства права в Китаї. Місією організації є надання послуг науковцям та фахівцям у сфері юриспруденції для розбудови державності під егідою верховенства права.

RL vystup

Підписання Меморандуму створило умови для розвитку продуктивного співробітництва та міжнародної юридичної співпраці між нашою Компанією та юридичними організаціями Китаю, а також для запуску багатьох спільних проектів. Ми щиро дякуємо за довіру та сподіваємось на успішні двосторонні проекти!