"Україна-Китай": презентація другого номеру

Українська асоціація китаєзнавців і компанія «Ти і право» презентували другий номер журналу «Україна-Китай», присвячений форуму міжнародної співпраці «Один пояс, один шлях» та стратегічному партнерству між Україною та Китаєм.

unian1Чжан І, Руслан Ленівський, Віктор Кіктенко, Сергій Кошовий, Андрій Гончарук

«Номер присвячений події, яка названа найважливішою для Китаю в 2017 році - форуму міжнародного співробітництва. Це важлива ініціатива, якій у вересні виповнюється 4 роки», - зазначив головний редактор журналу "Україна-Китай" Віктор Кіктенко.

За його словами, глава КНР Сі Цзіньпін зініціював відновлення старого «Шовкового шляху» на нових умовах, яка встановлює нову концепцію зовнішньої політики Китаю з країнами світу і Україною зокрема.

unian2Чжан І, Руслан Ленівський, Віктор Кіктенко

Перший секретар Посольства КНР в Україні Чжан І, присутній на прес-конференції, висловив вдячність усім причетним до появи журналу «Україна-Китай», який розповідає про важливі проекти українсько-китайських відносин.

«Цього року виповнилося 25 років з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм, тому одна з головних тем - все те, що пов'язано з цими подіями», - зазначив Представник КНР.

Чжан І зазначив, що Україна - це перша європейська країна, яка підтримала ініціативу «Шовкового шляху».

«Ініціатива співпраці в рамках «Шовкового шляху» відкрита і прозора. Є багато різних моделей співробітництва в рамках Шовкового шляху. Наскільки мені відомо, уряд України вивчає можливість і готує пропозиції, за якою моделлю можна буде співпрацювати з Китаєм», - повідомив Перший секретар.

unian8Чжан І, Руслан Ленівський, Віктор Кіктенко, Сергій Кошовий, Андрій Гончарук

За словами Президента юридичної компанії "Ти і право", співзасновника журналу "Україна-Китай" Руслана Ленівського, метою видання є розвиток економічних і юридичних взаємовідносин між країнами.

«Нашою метою є підтримка стартапів українських молодих бізнесменів, науковців, талановитих людей, які шукають фінансову і економічну підтримку в Китаї і познайомити їх з цією країною», - зазначив Руслан Ленівський.

Крім того, за його словами, журнал знайомить китайських інвесторів з чинним українським законодавством з метою залучення інвестицій в українську економіку.

unian4Чжан І, Руслан Ленівський, Віктор Кіктенко, Сергій Кошовий, Андрій Гончарук

Президент "Ти і Право" також зазначив, що видання планується видавати 4 рази на рік, і завданням команди є підготовка найактуальнішої інформації для того, щоб економічні і правові аспекти між двома нашими країнами розвивалися і приносили позитивний результат. 

unian10Руслан Ленівський, Віктор Кіктенко

Нагадаємо, 14-15 травня цього року в Пекіні відбувся форум високого рівня міжнародного співробітництва, в якому брало участь 29 глав держав і прем’єрів уряду, також підприємців, експертів, журналістів зі 100 країн світу. Форум був присвячений ініціативі КНР з побудови економічного поясу Великого шовкового шляху «Один пояс, один шлях», що і послугувало головною темою 2-го номеру журналу «Україна-Китай».