З Днем адвокатури!

z dnem advokatury

Шановні адвокати, дорогі колеги та друзі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем адвокатури!

Інститут адвокатури в Україні фактично зародився 19 грудня 1992 року, коли був введений в дію Закон України «Про адвокатуру». У цьому нормативно-правововому акті було чітко визначено: адвокатська діяльність - це незалежна професійна діяльність адвоката щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту.

Святкувати ж свій професійний день адвокати почали лише у 2002 році – коли Президент Л. Кучма підписав наказ (N 1121/2002) про святкування Дня адвокатури.

Мабуть невипадково, професійне свято адвокатів збіглося в даті з релігійним – Днем Святого Миколая – благодійника, який опікується воїнами, мандрівниками, допомагає бідним у скруті, є покровителем дітей, моряків, торговців. Подібно до нього, адвокати теж щоденною працею намагаються допомогти й захистити законні інтереси людей.

Тож у день професійного свята колектив компанії "Ти і право" Ленівський груп щиро бажає Вам: нехай принциповість, наполегливість та вірність високим ідеалам завжди будуть домінантами у Вашій адвокатській місії! Блискучих Вам захистів та виграшних справ!

Прочитано 47 разів