«Ти і Право» Ленівський Груп» та «Адер Хабер» оголосили про співпрацю з метою розвитку бізнесу в Україні та взаємного зростання

aderhaber tuipravo

 

«Ти і Право» Ленівський Груп» та «Адер Хабер» започаткували співробітництво для роботи з фізичними особами-іноземцями, іноземними компаніями та їх представництвами в Україні. Пріоритетний напрямок співпраці – робота з китайськими компаніями в Україні.

Завдяки встановленому партнерству, «Ти і Право» Ленівський Груп» та «Адер Хабер» зможуть вести спільну діяльність із надання юридичних послуг для реалізації проектів будь-якої складності представниками китайського та, й загалом, міжнародного бізнесу.  

Це дозволить, зокрема, обмінюватися інформацією, досвідом та ресурсами для ефективного та всебічного виконання обов’язків щодо клієнтів.  

Зокрема, компанії вже розпочали спільну роботу з надання консалтингових послуг китайській компанії State Grid International Engineering Limited., LTD з метою реалізації проекту в енергетичній сфері України. 

Lenivskii Ruslan VolodimirovichРуслан Ленівський, засновник та президент «Ти і Право» Ленівський Груп»: «Співпраця двох згуртованих та талановитих команд – це можливість для спільного зростання з метою надання кращого сервісу нашим клієнтам в практиках, де ми традиційно сильні. Крім того, такий підхід здатен реалізувати найголовнішу мету клієнтоорієнтованої юридичної фірми: не лише задовольнити запит клієнта, а й передбачити його дійсні потреби, комплексно вирішити усі питання. Завдяки подібним бізнес-рішенням клієнт бачитиме в юридичній фірмі свого партнера, який намагається позитивно вплинути на розвиток та безпеку його бізнесу».

«Ти і Право» Ленівський Груп» та «Адер Хабер» протягом тривалого часу надають юридичні послуги широкого спектру міжнародним компаніям в Україні і мають унікальний для українського ринку практичний досвід супроводу інвестиційних та бізнес-проектів.

Така співпраця двох юридичних гігантів сприятиме розширенню переліку послуг, що будуть надаватися іноземним клієнтам в Україні, а, крім того, – підвищить безпеку ведення бізнесу в країні.

petrenkoЮрій Петренко, засновник та керуючий партнер «Адер Хабер»: «Формат юридичної практики певної спеціалізації на сьогодні вже не здатен вирішити всі клієнтські питання. А тому, пропозицією юридичної фірми для бізнесу має стати комплексне рішення, яке об’єднає  консультації юристів різних правничих спеціалізацій, іноді із залученням спеціалістів з неправничого профілю, наприклад, економістів чи аналітиків. Я впевнений, що спільна робота фахівців різних ланок в напрямку найголовнішого завдання - розв’язання проблеми Клієнта - це вірний шлях для розвитку юридичних послуг для бізнесу в Україні».  

У процесі виконання намічених спільних цілей сторони прагнутимуть будувати свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів клієнта. 

 

Прочитано 1775 разів