Чинним законодавством України передбачено однаковий порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками для всіх роботодавців – чи то юридична особа, чи фізична особа-підприємець (ФОП).

На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України функціонує кабінет роботодавця, в якому доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав працівників, сплати єдиного соціального внеску та є можливість отримати довідку про трудовий та страховий стаж працівників (додаток 9).

За чинним українським законодавством, у разі наявності фактів ввезення товарів на митну територію України, сплати ПДВ до бюджету, наявності митної декларації, оформленої відповідно до вимог закону, платник податку має право на податковий кредит.

Публікуємо корисну інфографіку з інформацією щодо ставок судового збору, видів витрат, пов'язаних із судовим розглядом, особливостей попереднього визначення судових витрат та їх розподілу.

Міністерство юстиції видало наказ відкрити єдиний реєстр підприємців і компаній в повному обсязі. При цьому, персональні дані підприємців залишаються в безпеці.

Сторінка 1 із 110