Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України опублікувало на своєму сайті законопроект про ринок землі.

Народні депутати врегулювали особливості використання реєстраторів розрахункових операцій -  на засіданні 20 вересня було прийнято два взаємопов'язані законопроекти.

Четвер, 19 вересня 2019 08:45

Доплата за інтенсивність праці

Варто зазначити, що в законодавстві немає чіткого визначення поняття "інтенсивність праці", тому при встановленні зазначеної доплати   враховується загальне поняття "інтенсивності праці", а саме інтенсивність праці - це напружена робота, яка забезпечує найбільшу продуктивність.

Відповідно до положень Податкового Кодексу України, не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на суму безповоротної фінансової допомоги, наданої іншому платнику податку на прибуток на загальних підставах, який не оподатковується за ставкою 0% (відповідно до п. 44 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Кодексу).

За даними Міністерства внутрішніх справ, щороку від рук кривдників гине близько 600 українок.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила закон про запобігання домашньому насильству. Закон, зокрема, запровадив термін «домашнє насильство», яке карається громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, арештом на термін до шести місяців, обмеженням волі на термін до п’яти років або позбавленням волі на термін до двох років.

З 11 вересня минулого року поліція отримала право виносити термінові заборонні приписи щодо кривдників, яких підозрюють у вчиненні домашнього насильства.

Сторінка 1 із 96