Кожен працівник має право на відпустку без збереження зарплати. Таке право працівника на відпустку без збереження зарплати встановлене ст. 84 КЗпП і ст. 25, 26 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 р. № 504/96-ВР. Така відпустка надається будь-якому працівнику за сімейними обставинами та з інших причин і за загальним правилом не може перевищувати 15 календарних днів на рік (ст. 26 Закону № 504, лист Мінсоцполітики України від 29.04.2016 р. № 243/13/116-16).

Понеділок, 15 липня 2019 19:23

Як скасувати реєстрацію РРО?

У випадку  необхідності скасувати реєстрацію РРО, суб’єкт господарювання (або його представник) має виконати 2 простих кроки.

Чинним українським законодавством передбачено, що доходи, отримані нерезидентом із джерелом їх походження з України, оподатковуються в порядку і за ставками, визначеними ст. 141 ПКУ.

Восьмий апеляційний адміністративний суд зробив висновок, за яким особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, зокрема адвокатську, вважається самозайнятою особою і платником єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування лише за умови, що вона одночасно не є найманим працівником у межах такої незалежної професійної діяльності та отримує дохід саме від такої незалежної професійної діяльності.

Чинним законодавством передбачено, що фінансові компанії, ломбарди та юридичні особи мають право надавати фінансові послуги (укладати договори про надання таких послуг) виключно на підставі відповідних ліцензій.

Сторінка 1 із 79