Презентація проектів з альтернативної енергетики в Пекіні: юридичні питання

posolstvo

З метою розвитку українсько-китайського співробітництва в галузі альтернативної енергетики на початку березня 2019 року в Пекіні було проведено масштабну презентацію українських проектів у сфері сонячної енергетики.

Можливості та перспективи інвестицій в "енергію майбутнього" окреслили керівники та співробітники Української асоціації Шовкового шляху «Сілк Лінк», представники провідних в галузі зеленої енергетики банків, зокрема, Укргазбанку та Індустріалбанку, інвестиційних компаній та Агроіндустріального холдингу "МХП". Юридичним учасником від України виступила Група компаній "Ти і Право" Ленівський Груп".

Зі сторони Піднебесної у заході взяло участь більше 50 провідних китайських компаній-виробників альтернативної енергетики, інвесторів, кредиторів, EPC-підрядників та бізнес-асоціацій.

Ленівський Р. В. Ризики та особливості міжнародних інвестицій Китаю

Cover 14 2018

У періодичному виданні Журнал «Україна-Китай» вийшла друком стаття Ленівського Руслана Володимировича, присвячена особливостям міжнародних інвестицій Китаю. Нижче подаємо тест публікації.

 

ЛЕНІВСЬКИЙ Р. В. РИЗИКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ МІЖНАРОДНИХ ІНВЕСТИЦІЙ КИТАЮ: КОНФЕРЕНЦІЯ В ПЕКІНІ

За останні десять років КНР стрімко завоювала більшість ринків світу, посівши провідне місце за обсягом інвестицій та торгівельного імпорту. Нині Китай є найбільшим у світі експортером і найдинамічнішим у світі споживчим ринком. Як саме і наскільки тісно співпрацює Китай з різними країнами світу, з якими ризиками стикаються китайські підприємства при здійсненні іноземних інвестицій та як їх контролювати, досліджували на щорічній міжнародній конференції On Legal Risks and Countermeasures of International Investment and Trade, в якій Україну представив заслужений юрист України Руслан Ленівський.

Вітаємо з Днем прав людини!

Колектив «Ти і Право» Ленівський груп щиро вітає усіх з Міжнародним днем прав людини, яке відзначають сьогодні, 10 грудня, у всьому світі. Це свято було засноване 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

Руслан Ленівський представив Україну на міжнародній конференції в КНР

RL vystup

Правові ризики міжнародних інвестицій та способи їх захисту – провідна тема Міжнародної конференції On Legal Risks and Countermeasures of International Investment and Trade, що відбулася 27 та 28 серпня 2018 року в Пекіні.

Меморандум про співпрацю з China Legal Exchange Center

Ruslan Lenivskyy at China Legal Exchange Center

27 серпня 2018 року відбулося підписання знакового Меморандуму про співпрацю між Групою компаній «Ти і Право» та China Legal Exchange Center у Пекіні.

Навчальний візит "Ти і право" до ЄСПЛ

Mechkalo20 червня 2018 року представниця Корпорації «Ти і право» Ірина Мечкало взяла участь у навчальному візиті до Європейського Суду з Прав Людини. Метою візиту було детальне ознайомлення із загальною сферою використання статей Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі –Конвенція), організацією діяльності і функціювання ЄСПЛ. 

Під час даного візиту відбувся двохгодинний семінар за участю  юриста Секретаріату ЄСПЛ, який розповів про організацію роботи ЄСПЛ, внутрішні процедури та статистичні дані, стандарти Конвенції,  а також звернув увагу на  зобов’язання, що випливають із рішень Європейського суду з прав людини  з низки справ проти України. Було схематично продемонстровано та детально розказано про шлях, який проходить заява в ЄСПЛ,  і у якому складі вона розглядається. Обговорювалися питання також захисту прав людини в Україні. Отримана під час візиту інформація є дуже корисною для представлення інтересів заявника у ЄСПЛ, крім того було здобуто нові практичні навички застосування і дотримання європейських стандартів прав людини. 

Сторінка 1 із 7