З Днем адвокатури!

z dnem advokatury

Шановні адвокати, дорогі колеги та друзі!

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем адвокатури!

Інститут адвокатури в Україні фактично зародився 19 грудня 1992 року, коли був введений в дію Закон України «Про адвокатуру». У цьому нормативно-правововому акті було чітко визначено: адвокатська діяльність - це незалежна професійна діяльність адвоката щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту.

Вітаємо з Днем прав людини!

Колектив «Ти і Право» Ленівський груп щиро вітає усіх з Міжнародним днем прав людини, яке відзначають сьогодні, 10 грудня, у всьому світі. Це свято було засноване 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

Руслан Ленівський представив Україну на міжнародній конференції в КНР

RL vystup

Правові ризики міжнародних інвестицій та способи їх захисту – провідна тема Міжнародної конференції On Legal Risks and Countermeasures of International Investment and Trade, що відбулася 27 та 28 серпня 2018 року в Пекіні.

Меморандум про співпрацю з China Legal Exchange Center

Ruslan Lenivskyy at China Legal Exchange Center

27 серпня 2018 року відбулося підписання знакового Меморандуму про співпрацю між Групою компаній «Ти і Право» та China Legal Exchange Center у Пекіні.

Навчальний візит "Ти і право" до ЄСПЛ

MechkaloПід час даного візиту відбувся двохгодинний семінар за участю  юриста Секретаріату ЄСПЛ, який розповів про організацію роботи ЄСПЛ, внутрішні процедури та статистичні дані, стандарти Конвенції,  а також звернув увагу на  зобов’язання, що випливають із рішень Європейського суду з прав людини  з низки справ проти України. Було схематично продемонстровано та детально розказано про шлях, який проходить заява в ЄСПЛ,  і у якому складі вона розглядається. Обговорювалися питання також захисту прав людини в Україні. Отримана під час візиту інформація є дуже корисною для представлення інтересів заявника у ЄСПЛ, крім того було здобуто нові практичні навички застосування і дотримання європейських стандартів прав людини. 

Робочо-ознайомчий візит до європейських інституцій

IMG 6049

Під час візиту до Європейського суду з прав людини (далі - ЄСПЛ) представники Компанії «Ти і право» познайомились та поспілкувались з юристом Секретаріату ЄСПЛ. Під час дискусій обговорили основні аспекти звернень до ЄСПЛ, критерії прийнятності, яким повинна відповідати кожна заява, щоб бути прийнятою Судом до подальшого розгляду. Отримали практичні рекомендації юриста Секретаріату щодо захисту соціальних прав через призму Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція).

Сторінка 1 із 7