“Збережемо дитяче життя!”

tuipravo charity

Адвокатське об’єднання “Ти і право” Ленівський груп” спільно з Китайською Торговою Асоціацією та китайськими компаніями «Леново», «Хунхуа», «Кофко агрі», а також «Українським банком реконструкції та розвитку» перерахувало кошти на закупівлю медичного обладнання для Центру катамнестичного спостереження на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України»  у м. Києві.

"Еко-Втор" продовжує роботу в рамках Меморандуму про взаємопорозуміння

fastiv 6

2 квітня представники виконавчого комітету Фастівської міської ради спільно із представниками Китайської Торгової Асоціації  та юридичної компанії «Ти і Право» Ленівський Груп» відвідали китайське підприємство «Еко-Втор» у Фастові. Під час зустрічі було проаналізовано хід виконання плану дій у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між виконавчим комітетом Фастівської міської ради та ТОВ «Еко-Втор».

«Ти і Право» Ленівський Груп» та «Адер Хабер» оголосили про співпрацю з метою розвитку бізнесу в Україні та взаємного зростання

aderhaber tuipravo

 

«Ти і Право» Ленівський Груп» та «Адер Хабер» започаткували співробітництво для роботи з фізичними особами-іноземцями, іноземними компаніями та їх представництвами в Україні. Пріоритетний напрямок співпраці – робота з китайськими компаніями в Україні.

Презентація проектів з альтернативної енергетики в Пекіні: юридичні питання

posolstvo

З метою розвитку українсько-китайського співробітництва в галузі альтернативної енергетики на початку березня 2019 року в Пекіні було проведено масштабну презентацію українських проектів у сфері сонячної енергетики.

Можливості та перспективи інвестицій в "енергію майбутнього" окреслили керівники та співробітники Української асоціації Шовкового шляху «Сілк Лінк», представники провідних в галузі зеленої енергетики банків, зокрема, Укргазбанку та Індустріалбанку, інвестиційних компаній та Агроіндустріального холдингу "МХП". Юридичним учасником від України виступила Група компаній "Ти і Право" Ленівський Груп".

Зі сторони Піднебесної у заході взяло участь більше 50 провідних китайських компаній-виробників альтернативної енергетики, інвесторів, кредиторів, EPC-підрядників та бізнес-асоціацій.

Ленівський Р. В. Ризики та особливості міжнародних інвестицій Китаю

Cover 14 2018

У періодичному виданні Журнал «Україна-Китай» вийшла друком стаття Ленівського Руслана Володимировича, присвячена особливостям міжнародних інвестицій Китаю. Нижче подаємо тест публікації.

 

ЛЕНІВСЬКИЙ Р. В. РИЗИКИ ТА ОСОБЛИВОСТІ МІЖНАРОДНИХ ІНВЕСТИЦІЙ КИТАЮ: КОНФЕРЕНЦІЯ В ПЕКІНІ

За останні десять років КНР стрімко завоювала більшість ринків світу, посівши провідне місце за обсягом інвестицій та торгівельного імпорту. Нині Китай є найбільшим у світі експортером і найдинамічнішим у світі споживчим ринком. Як саме і наскільки тісно співпрацює Китай з різними країнами світу, з якими ризиками стикаються китайські підприємства при здійсненні іноземних інвестицій та як їх контролювати, досліджували на щорічній міжнародній конференції On Legal Risks and Countermeasures of International Investment and Trade, в якій Україну представив заслужений юрист України Руслан Ленівський.

Вітаємо з Днем прав людини!

Колектив «Ти і Право» Ленівський груп щиро вітає усіх з Міжнародним днем прав людини, яке відзначають сьогодні, 10 грудня, у всьому світі. Це свято було засноване 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

Сторінка 1 із 8