Компанія Huawei відзначила високу надійність та професійність "Ти і право"

huawei r

Дякуємо нашому китайському партнеру – компанії Huawei - за високу оцінку нашої професійної діяльності! Для нас велика честь отримати визнання такої шанованої компанії. Маємо глибоку надію на успішне продовження нашої багаторічної співпраці і в майбутньому!

Руслан Ленівський: «Моя мета – залучити якнайбільше китайських інвестицій, які б дали змогу Україні поліпшити її економічне становище, а Китаю – відчути тут політичну стабільність»

IMG 5171 square2

Цьогоріч Китай став головним торговельним партнером України. Лише в першому кварталі 2019 року обсяги торгівлі між країнами зросли на 35,1% (і становили 2,6 млрд доларів), а загальна частка Китаю в зовнішній торгівлі України на початку 2019 року сягнула 10,6%. Таким чином у рейтингу країн, з якими Україна має найбільші обсяги торгівлі, Китай уперше випередив Росію та посів перше місце.

Нині КНР продовжує нарощувати інвестиційні проєкти в Україні. Зокрема, станом на початок року Китай здійснив загальних інвестицій в економіку України на суму понад 18 млн доларів.

Що шукає і водночас чого остерігається китайський інвестор в Україні, яким юридичним партнерам довіряє та що Україні варто зробити, щоб збільшити свою інвестиційну привабливість, – обговорили з заслуженим юристом України, представником Посольства КНР в Україні з юридичних питань та президентом українсько-китайської групи компаній «Ти і право» Русланом Володимировичем Ленівським.

Посольство КНР в Україні високо оцінило роботу групи компаній "Ти і право"

2019年使馆感谢信扫描件 00

Ми раді повідомити, що Посольство Китайської Народної Республіки в Україні черговий рік поспіль високо оцінило та відзначило роботу групи компаній «Ти і право» та особисто нашого керівника – Ленівського Руслана Володимировича!

Нюанси та процедура працевлаштування громадян КНР в Україні

     ukraina kitaj

Україна стає більш привабливою для іноземних фахівців. У 2018 році регіональними центрами зайнятості було видано більш як 7,5 тисяч дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, ще майже 4,5 тисяч дозволів було продовжено.  Нині кількість іноземців, які працюють на підставі відповідних дозволів, сягає 15,5 тисяч. З них майже тисяча – це громадяни Китайської Народної Республіки.

Урочиста відзнака «Ти і право» Ленівський Груп» на заході КТА

прием 3

17 жовтня 2019 року компанія «Ти і право» Ленівський груп» взяла участь у святковому заході, організованому Китайською Торгівельною Асоціацією з нагоди 70-ї річниці утворення КНР.

Компанія «Ти і право» Ленівський Груп» взяла участь у святкуванні 70-ї річниці утворення КНР

Ленивский Руслан Посольство КНР

 

24 вересня в Києві відбувся урочистий прийом, організований посольством КНР в Україні з нагоди 70-ї річниці з дня заснування Китаю.

Сторінка 1 із 8