Міненерговугілля залучатиме міжнародні інвестиції для модернізації енергетики

nasalyk 3Про це зазначив Міністр Ігор Насалик під час зустрічі з представниками китайської компанії «Хуавей Україна», за сприяння юридичної компанії "Ти і Право" Ленівський Груп".

Міністр згадав про нещодавну результативну поїздку українських делегатів до Китаю, і зазначив, що попереду - реалізація встановлених домовленостей.

«Україна має сформовану законодавчу базу, потужну інфраструктуру в енергетичному секторі, тому є широкі можливості для залучення інвестицій», - зазначив Міністр.

Також, аналізуючи можливості інвестиції в енергетичному секторі, Міністр енергетики наголосив на можливості співпраці в нафтогазовому секторі.nasalyk 2

«Ми зацікавлені у впровадженні нових технологій з метою виконання стратегічного завдання – до 2020 року відмовитися від імпортованого газу за рахунок власного видобування», - наголосив Міністр.

В свою чергу, обговорюючи умови та ідеї співпраці, китайські делегати зазначили про наявний досвід компанії "Хуавей" у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, які застосовуються в енергетиці, зокрема під час будівництва трубопроводів, у сфері розумних мереж енергопостачання, розумного керування енергомережею та кібербезпеки.

Також представники компанії заявили готовність надавати консультативну підтримку з питань модернізації, оптимізації та підвищення ефективності роботи ОЕС України.

Прочитано 1639 разів