"Україна-Китай": презентація другого номеру

unian1

Юридична компанія "Ти і право" Ленівський Груп" спільно з Українською асоціацією китаєзнавців презентувала другий номер журналу «Україна-Китай», присвячений форуму міжнародної співпраці «Один пояс, один шлях» та стратегічному партнерству між Україною та Китаєм.

«Номер присвячений події, яка названа найважливішою для Китаю в 2017 році - форуму міжнародного співробітництва. Це важлива ініціатива, якій у вересні виповнюється 4 роки», - зазначив головний редактор журналу "Україна-Китай" Віктор Кіктенко.

 

За його словами, глава КНР Сі Цзіньпін зініціював відновлення старого «Шовкового шляху» на нових умовах, яка встановлює нову концепцію зовнішньої політики Китаю з країнами світу і Україною зокрема.

unian2

Перший секретар Посольства КНР в Україні Чжан І, присутній на прес-конференції, висловив вдячність усім причетним до появи журналу «Україна-Китай», який розповідає про важливі проекти українсько-китайських відносин.

«Цього року виповнилося 25 років з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм, тому одна з головних тем - все те, що пов'язано з цими подіями», - зазначив Представник КНР.

Чжан І зазначив, що Україна - це перша європейська країна, яка підтримала ініціативу «Шовкового шляху».

«Ініціатива співпраці в рамках «Шовкового шляху» відкрита і прозора. Є багато різних моделей співробітництва в рамках Шовкового шляху. Наскільки мені відомо, уряд України вивчає можливість і готує пропозиції, за якою моделлю можна буде співпрацювати з Китаєм», - повідомив Перший секретар.

unian8

За словами Президента юридичної компанії "Ти і право" Ленівський Груп", співзасновника журналу "Україна-Китай" Руслана Ленівського, метою видання є розвиток економічних і юридичних взаємовідносин між країнами.

«Нашою метою є підтримка стартапів українських молодих бізнесменів, науковців, талановитих людей, які шукають фінансову і економічну підтримку в Китаї і познайомити їх з цією країною», - зазначив Руслан Ленівський.

Крім того, за його словами, журнал знайомить китайських інвесторів з чинним українським законодавством з метою залучення інвестицій в українську економіку.

unian4

Президент "Ти і Право" також зазначив, що видання планується видавати 4 рази на рік, і завданням команди є підготовка найактуальнішої інформації для того, щоб економічні і правові аспекти між двома нашими країнами розвивалися і приносили позитивний результат. 

unian10

Нагадаємо, 14-15 травня цього року в Пекіні відбувся форум високого рівня міжнародного співробітництва, в якому брало участь 29 глав держав і прем’єрів уряду, також підприємців, експертів, журналістів зі 100 країн світу. Форум був присвячений ініціативі КНР з побудови економічного поясу Великого шовкового шляху «Один пояс, один шлях», що і послугувало головною темою 2-го номеру журналу «Україна-Китай».

Прочитано 2690 разів