Обмін досвідом з австрійськими колегами

admin

29 вересня 2017 року у Київському Апеляційному Адміністративному Суді відбулась робоча зустріч українських суддів з іноземними колегами.

Уперше за час незалежності України з візитом завітала делегація з 30 суддів Австрії - представників однієї із найстаріших європейських адміністративних юстицій.

До делегації приєднався Президент Європейської асоціації адміністративних суддів Едіт Целлер та Президент Асоціації Австрійських адміністративних суддів Зігхфріт Кьонігсхофер.

DSF 6125

З привітальним словом австрійських колег зустрічали заступник голови Київського ААС Василь Ключкович, президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів Олександр Пасенюк, віце-президент асоціації Наталія Блажівська та ін. До конференції долучився та виступив також Президент Компанії «Ти і Право» Руслан Ленівський.

adminsud 1

Учасники обговорили особливості впровадження судової реформи в Україні в цілому та роботу Київського ААС зокрема. Найочікуванішою для гостей стала участь у трьох судових засіданнях, де головуючими були Ірина Желтобрюх, Оксана Епель та Олена Губська. Судді КААС перед засіданнями виступили з брифінгами для ознайомлення австрійських суддів із суттю розглянутих справ.

adminsud 2Цей захід став можливим завдяки співпраці Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів та Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Посольства Австрії в Україні, Європейської асоціації адміністративних суддів та Асоціації Австрійських адміністративних суддів.

adminsud 3

Судова реформа триває і ми щиро дякуємо всім учасникам, що не залишаються осторонь даного процесу!

Прочитано 2919 разів