Оновлено електронний реєстр прес-служб судів України

На порталі «Судова влада України» оприлюднено оновлений Електронний реєстр прес-служб судів України. Відповідний каталог можна віднайти на веб-порталі «Судова влада України» у розділі «прес-центр».

Зазначимо, прес-секретарі або особи, які виконують обов`язки з комунікації зі ЗМІ, є у кожному суді. Згідно із Реєстром станом на 1 лютого 2019 року в українських судах обрано понад 750 суддів-спікерів.

Суддя-спікер – це суддя, уповноважений виконувати реалізацію комунікаційної стратегії суду, висвітлювати офіційну позицію від імені суду, брати участь у публічних заходах за участю представників засобів масової інформації тощо. Суддя-спікер обирається зборами суддів із числа суддів суду.

Варто знати, що Інститут судді-спікера для розвитку судових комунікацій був впроваджений рішенням Ради суддів України №14 ще 12 березня 2015 року на виконання рекомендацій Міжнародної конференції «Зміцнення довіри до судової влади через покращення взаємної комунікації». А сам реєстр було презентовано у рамках співпраці судів із засобами масової інформації на Другому загальнонаціональному форумі «Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці», який відбувся 26 червня 2018 року у місті Києві.

Прочитано 236 разів