Як отримати довідку з Єдиного реєстру підприємств-банкрутів?  

Надаємо покрокову інструкцію для отримання інформаційної довідки з Єдиного реєстру підприємств про порушення щодо юридичної особи або фізичної особи–підприємця провадження у справі про банкрутство, визнання його банкрутом, перебування у процедурі банкрутства.

Для цього необхідно зробити наступне:

1) на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції перейти до Кабінету електронних сервісів за посиланнями: ОНЛАЙН СЕРВІСИ → Інформація з реєстрів → БАНКРУТСТВО → Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство;

2) авторизуватися (зареєструватися);

3) перевірити особисті дані (чи дані організації, від імені якої буде   сформовано запит);

4) вказати параметри пошуку: код боржника за ЄДРПОУ (для юридичних осіб); дату і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб – підприємців).

Крім того, сервіс надає можливість перевірки відомостей з даного реєстру. Для того, щоб перевірити інформаційну довідку, необхідно перейти за посиланням «Отримати інформаційну довідку», далі - сформувати запит за відомостями, які вказані у наявній у Вас довідці (тип довідки, тип особи та її дані). Після цього, на екран буде виведена інформація, яку ви можете порівняти з наявним документом.

Зазначимо, надання відомостей з Єдиного реєстру відбувається згідно з наказом Міністерства юстиції України від 27.03.2015 № 441/5 «Про затвердження Змін до Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство».

Послуга надається безкоштовно.

Прочитано 196 разів