Аудиторські фірми в умовах пандемії: як зберегти продуктивність?

Світова пандемія докорінно змінила життя кожного з нас. Ще кілька місяців тому ми й уявити не могли, що сюжет фантастичного фільму може стати реальністю. Сьогодні сутужно всім, не виняток - аудиторський бізнес. Якими правилами слід керуватися аудиторським компаніям сьогодні? Своїми варіантами поділились  у ПАБУ.

Насамперед, необхідно підвищувати продуктивність праці. Головне правило у кризу - підвищуйте ефективність роботи всіма доступними способами. Це означає, що нині для компанії є доречними лише ті дії, які приносять максимальний результат. Почніть з аналізу ситуації. Знаходьте нові варіанти, що ви можете пропонувати ринку. Працюйте ще краще, підвищуйте якість послуг. Станьте взірцем якості у своєму сегменті.

Рекомендовано також переглянути фінансову політику. У цей час ключовим принципом має стати "краще заробляти, ніж не заробляти". Тому, можливо, вам доведеться переглянути умови надання послуг. У питаннях оплати краще не бути принциповими. Оцініть, що ваша компанія може надати клієнтам чи споживачам на ті гроші, які вони готові заплатити.

Крім того, проаналізуйте пріоритетність проектів. Сфокусуйте увагу аудиторських команд на найважливіших, найкритичніших для бізнесу завданнях. Будьте більш гнучкими щодо непріоритетних проєктів.

Не завадить також уточнити цілі та ролі. Коронавірус породжує нові виклики й можливості для бізнесу. Керівники змушені коригувати й постійно уточнювати цілі на командному та індивідуальному рівнях, щоб зосередити увагу колег на основних пріоритетах.

Ну і зовсім традиційна порада - у такий час важливо концентруватися на позитивних моментах і не зациклюватися на негативі. Для цього слід озвучувати для всіх стейкхолдерів навіть найменші успіхи. Робіть розсилку хороших новин, повідомляйте в соцмержах і вебресурсах - концентруйтеся на позитиві.

Прочитано 252 разів