Що робити у випадку сплати податку на невірний рахунок?

Якщо платник податків сплатив податок на неправильний рахунок, він може звернутися до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації з метою проведення звірки.

Далі, у випадку  відсутності платежів в інтегрованій картці платника суб'єкту господарювання необхідно написати заяву на переведення коштів.

У заяві зазначаються обов'язкові реквізити суб'єкта господарювання (фізичної особи - підприємця):

  • прізвище, ім'я, по батькові,
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер),
  • місце реєстрації,

Крім цього, необхідно вказати номер рахунка, на який були перераховані кошти, дату, суму та номер платіжного документа.

Також зазначається напрямок перерахування коштів (або на інший бюджетний рахунок, або на рахунок платника).

До заяви додається документ, що підтверджує факт сплати податку. Заяву можна подати до будь-якого столичного Центру обслуговування платників.

Зверніть увагу, ці ж дії суб'єкт господарювання може здійснити через сервіс "Електронний кабінет", подавши заяву в електронній формі через приватну частину за ідентифікатором форми F 1302001, або в довільній формі через меню «Листування з ДПС».

Робота в приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Також звертаємо увагу на те, що - якщо платник податків у банківському платіжному документі на сплату податкового зобов'язання зазначив старий рахунок, то кошти не надійдуть до відповідного рахунка, а сума податку не буде вважатися сплаченою.

Тому, з метою уникнення помилок під час розрахунків з бюджетом радимо ретельно перевіряти реквізити рахунків, наприклад на сайті ДПС, безпосередньо в Центрі обслуговування платників за місцем реєстрації чи через сервіс «Електронний кабінет».

Прочитано 399 разів