Зустріч з делегацією Китайського інституту сучасних міжнародних відносин

 

institut3

11 жовтня Президент Компанії «Ти і Право» Руслан Ленівський зустрівся з делегацією Китайського інституту сучасних міжнародних відносин у складі Фена Чжунпіна (віце-президент Китайського інституту сучасних міжнародних відносин), Діна Сяосіна (директора Інституту Євразії КІСМВ); Дуаня Цзюньцзе (наукового співробітника Інституту Євразії КІСМВ) та Є Тяньле (науковим співробітником Інституту Євразії КІСМВ).

У зустрічі взяли участь Максим Саврасов (керівник секретаріату партії БПП), Вірджінія Дронова (міжнародний секретар партії Солідарність), Вікторія Ліснича (голова дипломатичної ради- представник інвесторів з КНР). Мета візиту - розвиток політичних та соціально-економічних відносин між КНР та Україною.

institut1

Довідково: Китайський інститут сучасних міжнародних відносин (англ. The China Institutes of Contemporary International Relations) є одним з найбільших, найстаріших і найвпливовіших цивільних науково-дослідних інститутів міжнародних досліджень у Китаї. До складу КІСМВ входить приблизно 400 співробітників, з яких – це 150 старші наукові співробітники. КІСМВ складається з 11 департаментів за різними регіональними та функціональними призначеннями, а також з двома дослідницькими підрозділами, орієнтованими на Корейський півострів та Центральну Азію, і вісьмома дослідницькими центрами.

Також КІСМВ видає журнал “Сучасні міжнародні відносини” (“Xiandai Guoji Guanxi”).

Прочитано 1753 разів