В Україні запрацював електронний кабінет адвоката

На сайті Національної асоціації адвокатів України запущено новий функціонал -  «Особистий кабінет адвоката». За допомогою даного сервісу адвокат може оплатити щорічні внески, надавати інформацію щодо діяльності, підвищення кваліфікації, стажу, досвіду роботи тощо.

Тепер кожний адвокат, який зареєстрований у Єдиному реєстрі адвокатів України, може особисто внести дані про свою діяльність і відстежувати нарахування балів з підвищення кваліфікації. Зробити це можна у відповідному електронному профайлі на офіційному сайті  НААУ. Крім того, за допомогою цього сервісу удосконалюються профайли адвокатів у базі даних ЕРАУ.

Як зареєструватися?

На офіційному сайті НААУ в правому верхньому кутку є вкладка “Вхід для адвоката”. Для реєстрації слід вказати e-mail, який зазначено у ЄРАУ та пройти ідентифікацію. Після створення власного профайла, адвокат може заповнювати необхідні поля та додавати дані про себе та свою діяльність. Таким чином, адвокат може легко донести до потенційного клієнта вичерпні дані про себе і розширити коло контактів.

Насамкінець, в Особистому кабінеті є можливість сплатити щорічний внесок на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, а також - буде можливість сформувати і роздрукувати ордер адвоката, переглянути графік заходів по підвищенню кваліфікації, координувати облік зарахованих балів тощо.

Прочитано 236 разів

Пошук