Зареєструвати ТОВ можна буде онлайн

В Україні запроваджують електронну послугу із реєстрації ТОВ - в режимі онлайн та без складних бюрократичних процедур. Завдяки ній, стане можливим здійснити:

  • онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням;
  • можливість одночасного подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування;
  • можливість одночасної реєстрації платником податку на додану вартість;
  • для чинних ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, - можливість переходу на роботу на підставі нового модельного статуту.

Е-послуга реалізована у вигляді покрокової анкети з детальними підказками та не потребує сканування документів, оскільки для проведення реєстрації вони створюються автоматично на порталі та мають бути завірені електронними підписами всіх засновників. Таким чином зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, тепер можна за кілька хвилин в режимі онлайн та без складних бюрократичних процедур.

Сама послуга з реєстрації ТОВ, що діє на підставі модельного статуту, буде презентована Міністерством юстиції України та Державним агентством з питань електронного урядування України 9 липня 2019 року о 15.00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, UNIT.City, зала UNIT.Verse.

Акредитація ЗМІ обов’язкова до 18:00 8 липня за тел.: 271-17-62 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прочитано 925 разів