Компанія «Ти і право» Ленівський Груп» взяла участь у святкуванні 70-ї річниці утворення КНР

Ленивский Руслан Посольство КНР

 

24 вересня в Києві відбувся урочистий прийом, організований посольством КНР в Україні з нагоди 70-ї річниці з дня заснування Китаю.

На святковий захід були запрошені біля півтисячі поважних гостей, серед яких провідні українські політики і бізнесмени, іноземні дипломати, а також етнічні китайці, що проживають в Україні. З українських політиків були присутні, зокрема, екс-президенти України Леонід Кучма, Петро Порошенко, заступники міністра закордонних справ України Єгор Божок, Василь Боднар, заступник секретаря РНБО України Олексій Данилов, міністр інфраструктури України Владислав Криклій та ін. До привітання китайських партнерів зі святом долучилася і наша компанія.

Анонсуючи наближення 70-ї річниці Китайської народної республіки, представники української та китайської дипломатій високо оцінили успіхи держави за останні роки.

"За 70 років під керівництвом КПК китайський народ досяг успіхів у розвитку держави, які приковують увагу всього світу. Китай перетворився з бідної і відсталої країни в другу економіку світу. І якщо в доступному для огляду майбутньому Китай стане першою економікою світу, то міжнародній спільноті не варто дивуватися", - відзначив у своїй вітальній промові надзвичайний та повноважний посол КНР в Україні Ду Вей:

У свою чергу, заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар заявив, що нова українська влада надає особливого значення посиленню стратегічного партнерства з Китаєм, має намір активізувати політичний діалог з КНР та посилити міжлюдські контакти.

"Сьогодні КНР - це авторитетна світова держава і найдинамічніша економіка світу, яка впевнено йде шляхом мирного розвитку, ефективно реалізує стратегію реформ, розвиває взаємовигідне співробітництво з багатьма країнами", - зазначив В. Боднар.

Наприкінці прийому гості мали змогу оцінити тематичну фотовиставку, на якій було представлено кілька десятків робіт, що ілюструють шлях, який довелося пройти Китаю в процесі свого розвитку.

прием 70 летие КНР

Нагадаємо, день утворення Китайської Народної Республіки — головне державне свято КНР, яке відзначається щороку 1 жовтня. Створення КНР було проголошено 1 жовтня 1949 на мітингу на площі Тяньаньмень в Пекіні. 2 грудня центральний народний уряд видав постанову про оголошення 1 жовтня національним святом.

Компанія «Ти і право» Ленівський груп» долучається до привітань китайських партнерів зі святом! Обіцяємо, що будемо продовжувати працювати над зміцненням міждержавних дружніх відносин, підвищувати безпеку ведення бізнесу в Україні та сприяти реалізації спільних українсько-китайських проектів!

Зичимо процвітання Китайській Народній Республіці та щастя китайському народу!

Прочитано 1491 разів