КГС ВС приєднався до підсистеми «електронний суд» і «електронний кабінет»

З 1 липня Касаційний господарський суд в складі Верховного Суду приєднався до місцевих та апеляційних судів, а також до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду, які вже підключені до підсистем «Електронний суд» і «Електронний кабінет».

Як зазначають в КГС ВС, цей сервіс значно заощадить час і кошти, адже спростить обмін процесуальними документами між учасниками справи та дозволить відслідковувати їх рух у режимі онлайн, що особливо важливо в умовах карантинних обмежень.

Крім того, наразі в КГС ВС працює система відеоконференцзв'язку «EasyCon», завдяки якій судові засідання можуть проходити за участю представників сторін за межами будівлі суду із застосуванням власних технічних засобів.

Нагадаємо, рішення про приєднання до підсистем КГС ВС прийняли в Державній судовій адміністрації України у відповідь на лист від Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду із побажанням приєднатися до підсистеми.

З цією метою було внесено відповідні зміни до Наказу ДСА України № 247, яким запроваджено в дослідну експлуатацію підсистеми «Електронний суд» та «Електронний кабінет» у всіх місцевих, апеляційних судах України (крім Київського апеляційного суду) та Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду.

Для підключення Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду до зазначеної підсистеми Державному підприємству «Центр судових сервісів», як адміністратору відкритого середовища Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, та Державному підприємству «Інформаційні судові системи», як адміністратору закритого середовища Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи,було видано відповідний наказ ДСА України.

Прочитано 500 разів