До 4 вересня держреєстратори мають підключитися до засобу додаткової ідентифікації

З метою ефективного захисту майнових прав громадян і суб'єктів господарювання Мін'юст прийняв рішення про обов'язкове підключення державних реєстраторів і нотаріусів до засобу додаткової ідентифікації користувача для виконання реєстраційних дій в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 

Відповідний наказ Мін'юсту № 1846/5 «Про заходи щодо додаткової ідентифікації державних реєстраторів під час проведення реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно» (набув чинності 29 червня 2020 року. 

Департамент нотаріату та державної реєстрації на виконання відповідного наказу Міністерства юстиції розробив Графік підключення державних реєстраторів до засобу додаткової ідентифікації з використанням одноразового паролю.

Відтак, у період з 6 липня по 4 вересня 2020 року всі державні реєстратори та нотаріуси мають підключитися до засобу додаткової ідентифікації під час проведення реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Такий крок має повністю унеможливити будь-які несанкціоновані втручання в роботу цього реєстру.

Мін'юст звернув увагу, що в разі невиконання державними реєстраторами та нотаріусами вказаної вимоги наказу їхній доступ до реєстру буде блоковано та відновлено лише після підключення засобу додаткової ідентифікації.

Додамо, виконання цього Графіка на місцях забезпечуватимуть територіальні органи Міністерства юстиції разом з регіональними філіями технічного адміністратора Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. 

Прочитано 526 разів